AsaInvest ApS - ledige lokaler
Vores ejendom råder over en 41.000 m² stor, indhegnet grund med optimale forhold for både oplagring og intern logistik. Området er indrettet med gode tilkørsels- og manøvreforhold, hvilket sikrer effektiv håndtering af gods og transport.
Vi tilbyder lokaler i forskellige størrelser og loftshøjder – se oversigten nedenfor. Hallerne er isolerede og opvarmede med solidt beton-/epoxyunderlag, optimale læssefaciliteter og automatiske porte. De omkringliggende udearealer er kørefaste, indhegnede og giver mulighed for ekstra oplagring.
Hos ASA Invest får du mere end blot kvadratmeter. Vi tilbyder også skræddersyede services som logistikhåndtering og fleksible vikarordninger, hvor de samme medarbejdere kan tilknyttes din virksomhed over tid. Har du behov for mere plads i en kortere periode, finder vi i fællesskab en løsning, så du får et optimalt og fleksibelt setup, der følger din virksomheds udvikling.
CVR-nummer: 36086963
- Navn:
- Kontakt:
- Tlf.:
- E-mail:
- Ledige lokaler hos AsaInvest ApS